O kempu

Rezervace ubytování

Rezervujte si ubytování v kempu pomocí rezervačního formuláře.

O kempu

Rekreační středisko se nachází v katastru obce Hradec nad Moravicí – Kajlovci v malebném údolí obklopeném lesy s hojným výskytem borůvek a hub.   Areál nabízí příležitost pro klidnou rodinnou dovolenou uprostřed nádherné přírody Nízkého Jeseníku, poblíž vyhledávaného turistického centra Hradce nad Moravicí a čarokrásného přírodního parku Moravice.  V okolí kempu se nachází mnoho turisticky atraktivních cílů, vhodných jak pro pěší, tak cyklo-turistiku. Náš kemp je také oblíbeným zázemím pro vodáky při splutí řeky Moravice. Se zajištěním a převozem lodí a vybavení k splutí (a vyzvednutím po) máme bohaté zkušenosti, které Vám také rádi nabídneme, nebo alespoň se splutím poradíme.

U nás v kempu je pro Vás připraveno 29 chatek, některé s WC a kuchyňkou, nebo pro méně náročné i ekonomické bez vybavení. V budovách jsou připraveny pokoje, jak lepší v zrekonstruované části, tak za nižší cenu v původní části. V areálu se nachází restaurace s přípravou jídel a výčep.

Pro hosty u nás najdete zděné sociální zařízení, WC, sprchy s teplou vodou 24 hod. denně (bez dalších poplatků), privátní saunu s vířivkou, veřejnou kuchyňku, dětské hřiště, ruské kuželky, venkovní šachy, hřiště na plážový volejbal, mobilní lanové překážky, možnost zapůjčení jízdních kol a mnoho dalších atrakcí.

Pro karavany jsou samozřejmostí elektrické přípojky.

Kde nás najdete

Doporučujeme

www.akceproskoly.cz